free wordpress joomla theme templatebon de reductioncode de reductioncode reduccode promo
Slide One Slide One Slide One Slide One Slide One

Nowy samochód w podziale bojowym OSP Jordanów

Z dniem 1 kwietnia 2015 r. został wprowadzony do naszego podziału bojowego nowy samochód SLRR Land Rover Defender 110 z napędem 4x4. Obsadę tego lekkiego ratowniczo – rozpoznawczego samochodu stanowi 9 ratowników. Samochód wyposażony jest min. w maszt oświetleniowy i najaśnice. Samochód przystosowany jest do transportu osoby poszkodowanej w koszu ratowniczym.

Kompletny remont samochodu (malowanie, konserwacja, przebudowa wnętrza pojazdu – dostosowanie do działań ratowniczych, w tym do transportu osoby w koszu ratowniczym, wykonanie orurowania samochodu, bagażnika dachowego, drabinki, montaż wciągarki, masztu oświetleniowego i sygnalizacji świetlnej itp.) został w całości wykonany przez członków OSP Jordanów.

Zakup w/w samochodu został sfinansowany z dotacji Urzędu Miasta Jordanowa i środków własnych OSP Jordanów.

 

Tekst i zdjęcia: Adam Nizioł