Drukuj
Odsłony: 1544

BUDŻET OBYWATELSKI 2020

PROJEKT OSP JORDANÓW

ZAKUP WYPOSAŻENIA ŚWIETLICY WIDOWISKOWO – SZKOLENIOWEJ W DOMU STRAŻAKA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W JORDANOWIE.

plakat kolaż

Szanowni Państwo,
Już dzisiaj rozpoczyna się głosowanie na wybrane zadania w Budżecie Obywatelskim 2020.
Głosowanie potrwa w dniach od 9.09.2019 do 30.09.2019.
Ochotnicza Straż Pożarna w Jordanowie startuje w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego w naszym mieście. W tym roku ze środków Budżetu Obywatelskiego zamierzamy zakupić wyposażenie świetlicy widowiskowo-szkoleniowej Domu Strażaka w postaci krzeseł i stołów. Zakup ten ma na celu poprawę komfortu użytkowania świetlicy przez mieszkańców.
Nowoczesna i wyremontowana świetlica udostępniana jest mieszkańcom Miasta Jordanowa na różnego rodzaju spotkania społeczne i kulturalne, udostępniana jest również na spotkania pracowników Urzędu Miasta z mieszkańcami, przedszkolom, szkołom podstawowym i ponadpodstawowym, różnego rodzaju grupom społecznym, stowarzyszeniom i instytucjom na różnego rodzaju wydarzenia bezpośrednio związane z życiem mieszkańców.


Nasza świetlica jest praktycznie jedyną taką na terenie Miasta i Gminy, w której mogą odbywać się i odbywają tak liczne spotkania.

Zakup wyposażenia świetlicy w postaci krzeseł i stołów jest etapem końcowym czynionych przez OSP Jordanów inwestycji dla poprawy komfortu jej użytkowania przez mieszkańców, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do Państwa o oddanie głosu na nasz projekt i przyczynienia się do całkowitego zakończenia inwestycji, która trwa od 2016 r.

Aby wziąć udział w głosowaniu, trzeba być mieszkańcem Jordanowa i w dniu 9 września mieć ukończone 16 lat. Głosować można na dwa sposoby – on-line na stronie https://konsultacje.jordanow.pl/ lub wypełniając papierową kartę i wrzucając ją do urny w sekretariacie Urzędu Miasta, Miejskim Ośrodku Kultury albo Bibliotece Miejskiej. Głosować mogą również osoby, które mieszkają w Jordanowie, ale nie są w tym mieście zameldowane. Dla tych osób dostępna będzie tylko jedna opcja – złożenie papierowej karty do urny. Musi jej towarzyszyć podpisane przez głosującego oświadczenia o tym, że mieszka on na stałe w Jordanowie.
Każdy może oddać głos tylko raz, wyłącznie na jeden z projektów.

Serdecznie zachęcamy do oddania głosu na nasz projekt!