free wordpress joomla theme templatebon de reductioncode de reductioncode reduccode promo
Slide One Slide One Slide One Slide One Slide One

Gminne Zawodowy Sportowo – Pożarnicze Osielec 2014

Dnia 13 lipca 2014r. na boisku sportowym w Osielcu odbyły się Gminne Zawodowy Sportowo – Pożarnicze.

V Zawody Powiatowe w Suchej Beskidzkiej 2007

Informacja z VII Turnieju Halowego MDP „Jordanów 2013”

                                       

 W dniu 10 marca 2013 r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie przeprowadzony został VII Turniej Halowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych "Jordanów 2013" nad którym honorowy patronat objął generał brygadier Wiesław Leśniakiewicz - Komendant Główny PSP, dh Waldemar Pawlak - Prezes Zarządu Oddziału Głównego ZOSP RP, dh Edward Siarka Prezes ZOW ZOSP RP Województwa Małopolskiego oraz Wojciech Kozak - V-ce Marszałek Województwa Małopolskiego.

IV Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników w Wieliczce 2012

 

8 grudnia 2012r w Kopalni Soli w Wieliczce odbył się IV Barbórkowy Turniej Strażaków i Ratowników. W tej edycji tradycyjnie już wystartowały drużyny ochotniczych i zawodowych straży pożarnych a także ratowników z Kopalni Soli w Wieliczce.

I Zawody w Ratownictwie Technicznym i Medycznym dla Strażaków Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej Powiatu Suskiego 2012

 

W dniu 29 września 2012r. w miejscowości Stryszawa rozegrano I Zawody w ratownictwie technicznym i medycznym dla strażaków Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej powiatu suskiego.

Ogólnopolskie Zawodach Sportowo-Pożarniczych rozgrywanych wg. regulaminu CTIF Biała Podlaska 2012r


 

W dniach 7-9 września br. drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej w Jordanowie wzięła udział w Ogólnopolskich Zawodach Sportowo-Pożarniczych rozgrywanych wg. regulaminu CTIF, które odbyły się na Stadionie Lekkoatletycznym AWF w Białej Podlaskiej województwo lubelskie.

Informacja z VI Turnieju Halowego MDP „Jordanów 2012”

W dniu 25 marca 2012 r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie przeprowadzony został VI Turniej Halowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych "Jordanów 2012" nad którym honorowy patronat objął generał brygadier Wiesław Leśniakiewicz Komendant Główny PSP oraz dh Edward Siarka Poseł na Sejm RP, Prezes ZOW ZOSP RP woj. małopolskiego.

II Turniej Barbórkowy Straży Pożarnej - Wieliczka 2010

11 grudnia 2010 roku odbyły się zawody w kopalni soli w Wieliczce. Uczestniczyło w nich 300 strażaków z Polski i zagranicy.

IV Zawody MDP na sali widowiskowej w Domu Strażaka 2010

W dniu 21 marca 2010 r. w sali widowiskowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Jordanowie przeprowadzony został IV Turniej członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych „Jordanów 2010”.

III Zawody MDP na sali widowiskowej w Domu Strażaka 2009

W dniu 15 marca 2009 r. w sali widowiskowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Jordanowie przeprowadzony został III Turniej członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych „Jordanów 2009”.