free wordpress joomla theme templatebon de reductioncode de reductioncode reduccode promo
Slide One Slide One Slide One Slide One Slide One

VI Turniej Halowy MDP „Jordanów 2012"

Informacja
z VI Turnieju Halowego MDP „Jordanów 2012”


 
       W dniu 25 marca 2012 r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie przeprowadzony został VI Turniej Halowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych "Jordanów 2012" nad którym honorowy patronat objął generał brygadier Wiesław Leśniakiewicz Komendant Główny PSP oraz dh Edward Siarka Poseł na Sejm RP, Prezes ZOW ZOSP RP woj. małopolskiego.
Turniej ten przeprowadzono jako rywalizację indywidualną i drużynową, a wzięło w nim udział 30 zawodników (z 6 drużyn) w grupie szkoła podstawowa, 31 zawodniczek (z 6 drużyny) w grupie gimnazjum dziewczęta oraz 69 zawodników (14 drużyn) w grupie gimnazjum chłopcy. Łącznie startowało 130 zawodników i 26 drużyn.
 
       Rywalizacja przeprowadzona została na placu o wymiarach 10 m x 8 m. Polegała na wykonaniu takich zadań jak: przeniesieniu gaśnicy, rozłączeniu węży, przeniesieniu węża, połączeniu węży, pokonanie slalomem tyczek, znajomości sprzętu po przez jego odłożenie zgodnie z rysunkiem oraz zbudowaniu linii gaśniczej. Zadania te wykonywane są również podczas zawodów przeprowadzanych wg regulaminu CTIF. Oprócz szybkości wykonania zadania ważna była dokładność - za błędny przyznawane były punkty karne. Każdy zawodnik miał prawo do dwóch startów, z których lepszy był brany pod uwagę do klasyfikacji ogólnej, a wyniki czterech najlepszych zawodników z drużyny do kwalifikacji drużynowej.
 
       Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwała komisja sędziowska, której przewodniczył kpt. Łukasz Białończyk z KP PSP Sucha Beskidzka.
 
       W kwalifikacji członków MDP uczęszczających do szkoły podstawowej najlepszy okazał się Mikołajczyk Grzegorz z MDP Lachowice. Drugie miejsce zajął Młyński Jakub z MDP Kuków, a trzecie Pasierbek Patryk również z MDP Kuków. W klasyfikacji drużynowej wygrała drużyna MDP Lachowice przed MDP Jabłonka oraz MDP Kuków.
 
       W kwalifikacji członkiń MDP dziewcząt uczęszczających do gimnazjum najlepsza okazały się druhny z MDP Ptaszkowa w kolejności: Rola Wiktoria, Stelmach Kamila i Kogut Magdalena. W klasyfikacji drużynowej wygrała drużyna MDP Ptaszkowa przed MDP Jodłownik i MDP Kobylanka.
 
       W kwalifikacji ogólnej członków MDP uczęszczających do gimnazjum najlepszy okazał się Skrzypiec Jarosław z MDP Ptaszkowa, następnie Maciaszek Sebastian z MDP Bystra oraz Tokarz Karol z MDP Ptaszkowa. W klasyfikacji drużynowej wygrała drużyna MDP Ptaszkowa przed MDP Jordanów II oraz MDP Bystrą.
 
       Zawodnicy dostali na pamiątkę udziału w zawodach skromne upominki oraz dyplomy. Zawodnicy, którzy zajęli I, II i III miejsca pamiątkowe medale, a drużyny puchary.
       Organizatorem turnieju była Ochotnicza Straż Pożarna w Jordanowie przy współpracy:
- Starostwa Suskiego,
- Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Suchej Beskidzkiej,
- Komendy Powiatowej PSP w Suchej Beskidzkiej,
- Urzędu Miasta Jordanowa.
       Swoją obecnością turniej zaszczycili:
- dh Edward Siarka - Poseł na Sejm RP, Prezes ZOW ZOSP RP woj. małopolskiego,
- bryg. Zbigniew Kuraś - przedstawiciel Komendanta Głównego PSP,
- st. bryg. Józef Galica - Zastępca Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP,
- dh Józef Bednarz - Członek Prezydium ZOW ZOSP RP woj. małopolskiego,
- dh Tadeusz Gancarz - Starosta Suski, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Suchej Beskidzkiej,
- st. bryg. Piotr Harańczyk - Komendant Powiatowy PSP w Suchej Beskidzkiej,
- Maria Pudo - Przewodnicząca Rady Miasta Jordanowa.
       Sponsorzy:
- Bank Spółdzielczy w Jordanowie
- Firma Handlowo-Usługowa "Gamma" Jacek Mirek
- Firma Handlowo-Usługowa "STEYR-MAN" Marek Firek
- Ośrodek Szkolenia Kierowców "HOŁEK" Grzegorz Hołowczak, Tomasz Hołowczak
- Trak-Pol Adam Gałka
- "Drewpol" Stanisław Suwaj Piotr Suwaj Spółka Jawna
- Producent domów drewnianych TATRA HOUSE LTD Ewa Jaskółka Nawalaniec
- Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "RAFAKO" Rafał Stąpor
- Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Alicja i Zdzisław Filipek "Drewal" Sp.j.
- "MAT-POŻ" O/Pcim Michał Lipień

Wyniki drużynowe - gruppa szkoły podstawowe

                     
                 

Klasyfikacja końcowa drużynowa - grupa SP

 

Jednostka

Nr start.

Zawodnik

Start I

Start II

Wynik

Odrzucony

Suma

 

Lp

Jednostka

Wynik

Odrzuc

V wyn

 

25

Joniak Paweł

31,20

27,60

27,60

31,20

121,40

 

1

MDP Lachowice

117,90

122,40

32,20

 

1

Kuczkowicz Piotr

37,80

28,50

28,50

37,80

   

2

MDP Jabłonka

121,40

142,90

35,40

MDP Jabłonka

13

Rydzio Krystian

37,00

32,60

32,60

37,00

142,90

 

3

MDP Kuków

123,60

152,10

42,50

 

7

Kuczkowicz Michał

36,90

32,70

32,70

36,90

   

4

MDP Bystra

124,60

139,00

36,50

 

19

Zgama Kamil

35,60

35,40

35,40

35,60

   

5

MDP Hucisko

135,40

154,80

100,00

 

8

Kulka Mariusz

35,70

28,50

28,50

35,70

124,60

 

6

MDP Jordanów

136,00

148,50

37,30

 

20

Jaskółka Szymon

32,20

31,00

31,00

32,20

             

MDP Bystra

2

Kulka Grzegorz

31,50

34,80

31,50

34,80

139,00

           
 

26

Jaromin Marcin

36,30

33,60

33,60

36,30

             
 

14

Jaskółka Marcin

36,60

36,50

36,50

36,60

             
 

27

Wójtowicz Kamil

34,10

36,00

34,10

36,00

136,00

           
 

9

Guśpiel Krystian

33,30

37,00

33,30

37,00

             

MDP Jordanów

15

Medes Łukasz

34,20

39,80

34,20

39,80

148,50

           
 

21

Ryan Daniel

34,40

35,70

34,40

35,70

             
 

3

Gałka Tobiasz

37,30

38,60

37,30

38,60

             
 

28

Młyński Jakub

27,20

32,70

27,20

32,70

123,60

           
 

16

Pasierbek Patryk

27,50

41,70

27,50

41,70

             

MDP Kuków

22

Palichleb Piotr

32,60

31,20

31,20

32,60

152,10

           
 

10

Baca Natalia

37,70

45,10

37,70

45,10

             
 

4

Golec Angelika

55,30

42,50

42,50

55,30

             
 

5

Mitko Łukasz

39,60

31,50

31,50

39,60

135,40

           
 

23

Grzybek Szymon

36,90

34,50

34,50

36,90

             

MDP Hucisko

17

Małysiak Konrad

43,30

34,70

34,70

43,30

154,80

           
 

29

Buczek Rafał

35,00

34,70

34,70

35,00

             
 

11

Jankowski Jakub

100,00

100,00

100,00

100,00

             
 

6

Mikołajczyk Grzegorz

26,70

26,70

26,70

26,70

117,90

           
 

12

Marcak Jakub

32,30

29,70

29,70

32,30

             

MDP Lachowice

31

Mikołajczyk Marcin

30,00

31,80

30,00

31,80

122,40

           
 

18

Dudziak Patryk

31,60

31,50

31,50

31,60

             
 

24

Skwarek Robert

32,20

32,90

32,20

32,90

             
                           
                           
                           
                           
                           
                           

Wyniki drużynowe - grupa gimnazjum dziewczęta

                     
                 

Klasyfikacja końcowa drużynowa - grupa Gdz

 

Jednostka

Nr start.

Zawodnik

Start I

Start II

Wynik

Odrzucony

Suma

 

Lp

Jednostka

Wynik

Odrzuc

V wyn

 

47

Kudłaty Paulina

28,93

29,06

28,93

29,06

123,24

 

1

MDP Ptaszkowa

99,19

112,80

26,22

 

53

Bartosiewicz Klaudia

34,42

29,47

29,47

34,42

   

2

MDP Jodłownik

121,77

131,26

39,02

MDP Kobylanka

41

Rurka Monika

31,14

31,90

31,14

31,90

134,14

 

3

MDP Kobylanka

123,24

134,14

34,69

 

59

Prokop Anna

38,76

33,70

33,70

38,76

   

4

MDP Lachowice

123,87

139,51

37,70

 

65

Rachel Małgorzata

39,46

34,69

34,69

39,46

   

5

MDP Hucisko

129,57

145,06

100,00

 

60

Buczek Patrycja

33,94

30,38

30,38

33,94

129,57

 

6

MDP Osielec

148,25

161,92

100,00

 

54

Szczawńska Paulina

32,67

31,58

31,58

32,67

             

MDP Hucisko

48

Widuch Magdalena

33,22

41,07

33,22

41,07

145,06

           
 

42

Pająk Patrycja

37,38

34,39

34,39

37,38

             
 

66

Górny Karima

100,00

100,00

100,00

100,00

             
 

55

Dudek Gabriela

34,24

38,62

34,24

38,62

148,25

           
 

61

Mordarska Katarzyna

37,02

39,26

37,02

39,26

             

MDP Osielec

49

Kurańda Kamila

42,21

37,89

37,89

42,21

161,92

           
 

43

Grzechynia Alicja

41,83

39,10

39,10

41,83

             
     

100,00

100,00

100,00

100,00

             
 

44

Sołtysik Gabriela

31,58

28,65

28,65

31,58

123,87

           
 

50

Matusik Zuzanna

36,07

30,46

30,46

36,07

             

MDP Lachowice

62

Kubieniec Karolina

32,00

35,86

32,00

35,86

139,51

           
 

68

Matyja Aneta

36,00

32,76

32,76

36,00

             
 

56

Pająk Sylwia

38,44

37,70

37,70

38,44

             
 

63

Rola Wiktoria

28,02

23,62

23,62

28,02

99,19

           
 

69

Stelmach Kamila

27,10

25,07

25,07

27,10

             

MDP Ptaszkowa

51

Kogut Magdalena

26,49

25,15

25,15

26,49

112,80

           
 

57

Michalik Małgorzta

25,35

31,19

25,35

31,19

             
 

45

Klimek Natalia

29,07

26,22

26,22

29,07

             
 

46

Białończyk Anna

29,29

27,42

27,42

29,29

121,77

           
 

64

Śliwa Magdalena

27,65

27,75

27,65

27,75

             

MDP Jodłownik

70

Piechnik Oliwia

29,49

29,34

29,34

29,49

131,26

           
 

52

Kutaj Aneta

37,36

44,73

37,36

44,73

             
 

58

Malarz Bożena

39,19

39,02

39,02

39,19

             
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           

Wyniki drużynowe - grupa gimnazjum chłopcy

                     
                 

Klasyfikacja końcowa drużynowa - grupa Gch

 

Jednostka

Nr start.

Zawodnik

Start I

Start II

Wynik

Odrzucony

Suma

 

Lp

Jednostka

Wynik

Odrzuc

V wyn

 

43

Burtan Witold

34,82

25,71

25,71

34,82

111,35

 

1

MDP Ptaszkowa

96,57

113,83

26,98

 

15

Rapacz Gabriel

31,07

27,30

27,30

31,07

   

2

MDP Jordanów II

102,58

110,12

29,58

MDP Lubień

29

Wiśnicki Dominik

29,01

34,64

29,01

34,64

136,67

 

3

MDP Bystra

102,99

116,26

27,97

 

57

Stożek Bartłomiej

29,33

36,14

29,33

36,14

   

4

MDP Kuków

104,69

112,66

32,20

 

1

Ordzowiały Zdzisław

31,11

33,71

31,11

33,71

   

5

MDP Jordanów I

111,21

133,92

100,00

 

58

Bierówka Bartłomiej

23,81

24,09

23,81

24,09

111,21

 

6

MDP Lubień

111,35

136,67

31,11

 

44

Guśpiel Artur

24,19

30,31

24,19

30,31

   

7

MDP Osielec

112,86

127,65

34,69

MDP Jordanów I

30

Sitarz Daniel

32,82

29,59

29,59

32,82

133,92

 

8

MDP Zawoja Centrum

114,10

135,91

30,44

 

2

Jeleń Maksymilian

46,70

33,62

33,62

46,70

   

9

MDP Grzechynia

114,93

140,96

32,91

 

16

Macias Łukasz

100,00

100,00

100,00

100,00

   

10

MDP Kobylanka

117,85

132,86

31,86

 

59

Żywczak Mateusz

24,38

23,93

23,93

24,38

104,69

 

11

MDP Łękawica

120,58

137,96

34,02

 

31

Bargiel Adam

26,62

24,52

24,52

26,62

   

12

MDP Jabłonka

121,23

138,77

33,48

MDP Kuków

45

Żurek Marcin

29,50

24,82

24,82

29,50

112,66

 

13

MDP Lachowice

122,94

133,00

32,77

 

3

Klaczek Mateusz

31,42

32,16

31,42

32,16

   

14

MDP Bukowina Tatrzańska

129,53

141,59

36,15

 

17

Jurczak Arkadiusz

34,87

32,20

32,20

34,87

             
 

46

Skrzypiec Jarosław

22,50

25,65

22,50

25,65

96,57

           
 

60

Tokarz Karol

23,25

25,33

23,25

25,33

             

MDP Ptaszkowa

18

Martuszewski Konrad

28,70

24,25

24,25

28,70

113,83

           
 

32

Michalik Dawid

34,15

26,57

26,57

34,15

             
 

4

Martuszewski Dominik

27,38

26,98

26,98

27,38

             
 

19

Maciaszek Sebastian

29,90

23,23

23,23

29,90

102,99

           
 

5

Kulka Dariusz

30,81

26,03

26,03

30,81

             

MDP Bystra

61

Maciaszek Łukasz

27,75

26,44

26,44

27,75

116,26

           
 

47

Rabski Krzysztof

27,29

27,80

27,29

27,80

             
 

33

Rabski Andrzej

28,61

27,97

27,97

28,61

             
 

20

Trawiński Adrian

27,33

28,31

27,33

28,31

117,85

           
 

34

Dyląg Szymon

28,54

32,07

28,54

32,07

             

MDP Kobylanka

62

Sikora Maciej

30,12

32,60

30,12

32,60

132,86

           
 

6

Sikora Michał

31,86

39,88

31,86

39,88

             
 

48

Rurka Tomasz

31,86

34,15

31,86

34,15

             
 

21

Rydzio Adrian

28,80

32,78

28,80

32,78

121,23

           
 

35

Heteniak Krzysztof

29,50

32,61

29,50

32,61

             

MDP Jabłonka

49

Paholski Dawid

31,96

30,00

30,00

31,96

138,77

           
 

63

Plaszczak Dominika

41,42

32,93

32,93

41,42

             
 

7

Fudro Kamil

37,34

33,48

33,48

37,34

             
 

36

Budz Jan

30,59

30,15

30,15

30,59

129,53

           
 

64

Chowaniec Andrzej

31,55

31,74

31,55

31,74

             

MDP Bukowina Tatrzańska

22

Mrowca Bartłomiej

37,73

32,18

32,18

37,73

141,59

           
 

50

Para Klimek

35,65

41,53

35,65

41,53

             
 

 8 - 71

Główka Iwona

44,42

36,15

36,15

44,42

             
 

51

Cieślik Artur

27,76

25,92

25,92

27,76

112,86

           
 

9

Barcik Sławomir

30,17

26,22

26,22

30,17

             

MDP Osielec

37

Wójcik Dawid

35,84

28,50

28,50

35,84

127,65

           
 

23

Babiak Artur

32,22

33,88

32,22

33,88

             
 

65

Bachul Krzysztof

36,61

34,69

34,69

36,61

             
 

52

Balcer Mateusz

31,82

29,52

29,52

31,82

122,94

           
 

66

Urbanek Paweł

31,49

29,97

29,97

31,49

             

MDP Lachowice

38

Frydel Piotr

31,15

35,67

31,15

35,67

133,00

           
 

10

Pochopień Michał

32,30

34,02

32,30

34,02

             
 

24

Kachel Tomasz

32,77

33,68

32,77

33,68

             
 

39

Drwal Mateusz

32,21

27,71

27,71

32,21

114,10

           
 

11

Hutniczak Sławomir

27,96

39,58

27,96

39,58

             

MDP Zawoja Centrum

67

Kozina Artur

28,56

29,40

28,56

29,40

135,91

           
 

25

Malik Tomasz

29,87

34,72

29,87

34,72

             
 

53

Kozina Paweł

32,22

30,44

30,44

32,22

             
 

40

Tobiasz Krzysztof

28,39

30,01

28,39

30,01

120,58

           
 

68

Wróbel Patryk

34,82

29,88

29,88

34,82

             

MDP Łękawica

26

Piwowarczyk Paweł

32,17

30,59

30,59

32,17

137,96

           
 

54

Warchał Kacper

40,96

31,72

31,72

40,96

             
 

12

Ryba Mateusz

36,20

34,02

34,02

36,20

             
 

41

Bogacz Daniel

27,85

23,54

23,54

27,85

114,93

           
 

27

Polak Kacper

35,79

29,85

29,85

35,79

             

MDP Grzechynia

13

Drabik Adam

36,81

30,52

30,52

36,81

140,96

           
 

69

Ruszkowicz Michał

40,51

31,02

31,02

40,51

             
 

55

Sulka Szymon

39,37

32,91

32,91

39,37

             
 

70

Maciążka Maciej

26,70

24,03

24,03

26,70

102,58

           
 

14

Kramarz Mariusz

27,29

25,08

25,08

27,29

             

MDP Jordanów II

42

Gacek Mateusz

26,57

27,15

26,57

27,15

110,12

           
 

56

Proszek Jarosław

28,98

26,90

26,90

28,98

             
 

28

Grzelak Łukasz

29,58

30,88

29,58

30,88

             

Wykaz zawodników VI Turnieju Halowego MDP "JORDANÓW 2012"

     

I start

II start

     

Nr start

Nazwisko i imię zawodnika

Jednostka 

Grupa

Czas

Punkty karne

Wynik łączny

Czas

Punkty karne

Wynik łączny

Wynik zaliczony

Wynik gorszy

Miejsce

6

Mikołajczyk Grzegorz

OSP Lachowice

SP

26,70

0

26,70

26,70

0

26,70

26,70

26,70

1

28

Młyński Jakub

OSP Kuków

SP

27,20

0

27,20

27,70

5

32,70

27,20

32,70

2

16

Pasierbek Patryk

OSP Kuków

SP

27,50

0

27,50

36,70

5

41,70

27,50

41,70

3

25

Joniak Paweł

OSP Jabłonka

SP

31,20

0

31,20

27,60

0

27,60

27,60

31,20

4

8

Kulka Mariusz

OSP Bystra

SP

30,70

5

35,70

28,50

0

28,50

28,50

35,70

5

1

Kuczkowicz Piotr

OSP Jabłonka

SP

37,80

0

37,80

28,50

0

28,50

28,50

37,80

6

12

Marcak Jakub

OSP Lachowice

SP

32,30

0

32,30

29,70

0

29,70

29,70

32,30

7

30

Mikołajczyk Marcin

OSP Lachowice

SP

30,00

0

30,00

31,80

0

31,80

30,00

31,80

8

20

Jaskółka Szymon

OSP Bystra

SP

32,20

0

32,20

31,00

0

31,00

31,00

32,20

9

22

Palichleb Piotr

OSP Kuków

SP

27,60

5

32,60

31,20

0

31,20

31,20

32,60

10

18

Dudziak Patryk

OSP Lachowice

SP

31,60

0

31,60

31,50

0

31,50

31,50

31,60

11

2

Kulka Grzegorz

OSP Bystra

SP

31,50

0

31,50

29,80

5

34,80

31,50

34,80

12

5

Mitko Łukasz

OSP Hucisko

SP

39,60

0

39,60

31,50

0

31,50

31,50

39,60

13

24

Skwarek Robert

OSP Lachowice

SP

32,20

0

32,20

32,90

0

32,90

32,20

32,90

14

13

Rydzio Krystian

OSP Jabłonka

SP

37,00

0

37,00

32,60

0

32,60

32,60

37,00

15

7

Kuczkowicz Michał

OSP Jabłonka

SP

36,90

0

36,90

32,70

0

32,70

32,70

36,90

16

32

Jakubik Krystian

OSP Jordanów

SP

34,80

0

34,80

32,80

0

32,80

32,80

34,80

17

9

Guśpiel Krystian

OSP Jordanów

SP

30,30

3

33,30

32,00

5

37,00

33,30

37,00

18

26

Jaromin Marcin

OSP Bystra

SP

36,30

0

36,30

33,60

0

33,60

33,60

36,30

19

27

Wójtowicz Kamil

OSP Jordanów

SP

34,10

0

34,10

27,00

9

36,00

34,10

36,00

20

15

Medes Łukasz

OSP Jordanów

SP

31,20

3

34,20

30,80

9

39,80

34,20

39,80

21

21

Ryan Daniel

OSP Jordanów

SP

31,40

3

34,40

29,70

6

35,70

34,40

35,70

22

23

Grzybek Szymon

OSP Hucisko

SP

36,90

0

36,90

34,50

0

34,50

34,50

36,90

23

29

Buczek Rafał

OSP Hucisko

SP

35,00

0

35,00

34,70

0

34,70

34,70

35,00

25

17

Małysiak Konrad

OSP Hucisko

SP

40,30

3

43,30

31,70

3

34,70

34,70

43,30

24

19

Zgama Kamil

OSP Jabłonka

SP

35,60

0

35,60

35,40

0

35,40

35,40

35,60

26

14

Jaskółka Marcin

OSP Bystra

SP

36,60

0

36,60

36,50

0

36,50

36,50

36,60

27

3

Gałka Tobiasz

OSP Jordanów

SP

37,30

0

37,30

38,60

0

38,60

37,30

38,60

28

10

Baca Natalia

OSP Kuków

SP

37,70

0

37,70

35,10

10

45,10

37,70

45,10

29

4

Golec Angelika

OSP Kuków

SP

50,30

5

55,30

37,50

5

42,50

42,50

55,30

30

31

Pyrtek Piotr

OSP Jordanów

SP

44,80

0

44,80

37,10

6

43,10

43,10

44,80

31

11

Jankowski Jakub

OSP Hucisko

SP

100,00

 

100,00

100,00

 

100,00

100,00

100,00

32

                         

Wykaz zawodników VI Turnieju Halowego MDP "JORDANÓW 2012"

       

I start

II start

     

Nr start

Nazwisko i imię zawodnika

Jednostka 

Grupa

Czas

Punkty karne

Wynik łączny

Czas

Punkty karne

Wynik łączny

Wynik zaliczony

Wynik gorszy

Miejsce

63

Rola Wiktoria

OSP Ptaszkowa

Gdz

28,02

0

28,02

23,62

0

23,62

23,62

28,02

1

69

Stelmach Kamila

OSP Ptaszkowa

Gdz

27,10

0

27,10

25,07

0

25,07

25,07

27,10

2

51

Kogut Magdalena

OSP Ptaszkowa

Gdz

26,49

0

26,49

25,15

0

25,15

25,15

26,49

3

57

Michalik Małgorzta

OSP Ptaszkowa

Gdz

25,35

0

25,35

31,19

0

31,19

25,35

31,19

4

45

Klimek Natalia

OSP Ptaszkowa

Gdz

29,07

0

29,07

26,22

0

26,22

26,22

29,07

5

46

Białończyk Anna

OSP Jodłownik

Gdz

29,29

0

29,29

27,42

0

27,42

27,42

29,29

6

64

Śliwa Magdalena

OSP Jodłownik

Gdz

27,65

0

27,65

27,75

0

27,75

27,65

27,75

7

44

Sołtysik Gabriela

OSP Lachowice

Gdz

31,58

0

31,58

28,65

0

28,65

28,65

31,58

8

47

Kudłaty Paulina

OSP Kobylanka

Gdz

28,93

0

28,93

29,06

0

29,06

28,93

29,06

9

70

Piechnik Oliwia

OSP Jodłownik

Gdz

26,49

3

29,49

29,34

0

29,34

29,34

29,49

10

53

Bartosiewicz Kaludia

OSP Kobylanka

Gdz

34,42

0

34,42

29,47

0

29,47

29,47

34,42

11

60

Buczek Patrycja

OSP Hucisko

Gdz

33,94

0

33,94

30,38

0

30,38

30,38

33,94

12

50

Matusik Zuzanna

OSP Lachowice

Gdz

27,07

9

36,07

30,46

0

30,46

30,46

36,07

13

41

Rurka Monika

OSP Kobylanka

Gdz

31,14

0

31,14

28,90

3

31,90

31,14

31,90

14

54

Szczawińska Paulina

OSP Hucisko

Gdz

32,67

0

32,67

31,58

0

31,58

31,58

32,67

15

62

Kubiniec Karolina

OSP Lachowice

Gdz

32,00

0

32,00

32,86

3

35,86

32,00

35,86

16

68

Matyja Aneta

OSP Lachowice

Gdz

36,00

0

36,00

32,76

0

32,76

32,76

36,00

17

48

Widuch Magdalena

OSP Hucisko

Gdz

33,22

0

33,22

41,07

0

41,07

33,22

41,07

18

59

Prokop Anna

OSP Kobylanka

Gdz

38,76

0

38,76

33,70

0

33,70

33,70

38,76

19

55

Dudek Gabriela

OSP Osielec

Gdz

34,24

0

34,24

33,62

5

38,62

34,24

38,62

20

42

Pająk Patrycja

OSP Hucisko

Gdz

37,38

0

37,38

34,39

0

34,39

34,39

37,38

21

65

Rachel Małgorzta

OSP Kobylanka

Gdz

39,46

0

39,46

34,69

0

34,69

34,69

39,46

22

71

Główka Iwona

OSP Bukowina Tatrzańska

Gdz

39,42

5

44,42

36,15

0

36,15

36,15

44,42

23

61

Mordarska Katarzyna

OSP Osielec

Gdz

37,02

0

37,02

39,26

0

39,26

37,02

39,26

24

52

Kutaj Aneta

OSP Jodłownik

Gdz

37,36

0

37,36

34,73

10

44,73

37,36

44,73

25

56

Pająk Sylwia

OSP Lachowice

Gdz

38,44

0

38,44

34,70

3

37,70

37,70

38,44

26

49

Kurańda Kamila

OSP Osielec

Gdz

42,21

0

42,21

37,89

0

37,89

37,89

42,21

27

58

Malarz Bożena

OSP Jodłownik

Gdz

39,19

0

39,19

39,02

0

39,02

39,02

39,19

28

43

Grzechynia Alicja

OSP Osielec

Gdz

41,83

0

41,83

39,10

0

39,10

39,10

41,83

29

66

Górny Karina

OSP Hucisko

Gdz

100,00

 

100,00

100,00

 

100,00

100,00

100,00

30

                         
                         

Wykaz zawodników VI Turnieju Halowego MDP "JORDANÓW 2012"

       

I start

II start

     

Nr start

Nazwisko i imię zawodnika

Jednostka 

Grupa

Czas

Punkty karne

Wynik łączny

Czas

Punkty karne

Wynik łączny

Wynik zaliczony

Wynik gorszy

Miejsce

46

Skrzypiec Jarosław

OSP Ptaszkowa

Gch

22,50

0

22,50