free wordpress joomla theme templatebon de reductioncode de reductioncode reduccode promo
Slide One Slide One Slide One Slide One Slide One

Gminne Zawodowy Sportowo – Pożarnicze Osielec 2014

Dnia 13 lipca 2014r. na boisku sportowym w Osielcu odbyły się Gminne Zawodowy Sportowo – Pożarnicze.
Do startu przystąpiło 11 drużyn z terenu Gminy Jordanów udział wzięły następujące jednostki: Naprawa, Naprawa „40+”, Łętownia, Osielec, Osielec Górny, Toporzysko , Wysoka oraz Miasto Jordanów.  Druhowie rywalizowali w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 7x50m z przeszkodami oraz ćwiczeniach bojowych. Niestety z powodu regulaminu nie udało nam się podjąć rywalizacji z innymi jednostkami. całe zawody buły podzielone na poszczególne grupy: grupa "A" Gmina Jordanów , grupa "B" gmina Bystra-Sidzina i grupa "C" Miasto Jordanów. Dlatego też apelujemy do Zarządu Gminnego by kolejne zawody Gminne były rozgrywane bez podziału na poszczególne gminy. Z nieoficjalnych źródeł wiemy że gdyby nie podział oraz ciężka kontuzja kolana jednego z druhów podczas startu naszej jednostki w ogólnej klasyfikacji moglibyśmy troszkę namieszać:) a tak zostaje nam dyplom za  1 miejsce w grupie "C" oraz 4 wynik czasowy po starcie 11 drużyn