free wordpress joomla theme templatebon de reductioncode de reductioncode reduccode promo
Slide One Slide One Slide One Slide One Slide One

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Naprawie - 2008

W dniu 20 lipca br. w miejscowości Naprawa zostały przeprowadzone Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP, tzw. „na mokro”.

W zawodach tych OSP Jordanów reprezentowały dwie drużyn tj. seniorzy i młodzieżowa drużyna pożarnicza.

Drużyny seniorów rywalizowały w dwóch konkurencjach tj. sztafeta pożarnicza 7x50m i w ćwiczeniu bojowym, natomiast drużyny MDP w ćwiczeniu bojowym

W grupie seniorów drużyna z OSP Jordanów została sklasyfikowana na 3 miejscu. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z OSP Naprawa, drugie OSP Łętownia /startowało 7 drużyn/.

Drużyna OSP Jordanów startowała w składzie: Grzegorz Michalak – dowódca drużyny, Kawula Roman, Tefelski Piotr, Kramarz Grzegorz, Wilczyński Damian, Michalak Wojciech, Białoń Tomasz, Stolarz Konrad. Opiekunem drużyny był Andrzej Gwiazdonik.

Drużyna MDP z OSP Jordanów zajęła I miejsce przed zespołami z OSP Naprawa i OSP Osielec /startowało 5 drużyn/. Startowała w składzie: Kramarz Mariusz, Gacek Mateusz, Kulka Sebastian, Trybuła Bartłomiej, Gwiazdonik Łukasz, Fudali Zbigniew, Kowalcze Rafał, Suder Zachariasz. Opiekunem drużyny był Kulka Dariusz. Nagrodę drużyna otrzymała puchar, dyplom oraz piłkę nożną.

Opracował:

Andrzej Gwiazdonik – Naczelnik OSP