free wordpress joomla theme templatebon de reductioncode de reductioncode reduccode promo
Slide One Slide One Slide One Slide One Slide One

BUDŻET OBYWATELSKI 2020

PROJEKT OSP JORDANÓW

ZAKUP WYPOSAŻENIA ŚWIETLICY WIDOWISKOWO – SZKOLENIOWEJ W DOMU STRAŻAKA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W JORDANOWIE.

plakat kolaż

Szanowni Państwo,
Już dzisiaj rozpoczyna się głosowanie na wybrane zadania w Budżecie Obywatelskim 2020.
Głosowanie potrwa w dniach od 9.09.2019 do 30.09.2019.
Ochotnicza Straż Pożarna w Jordanowie startuje w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego w naszym mieście. W tym roku ze środków Budżetu Obywatelskiego zamierzamy zakupić wyposażenie świetlicy widowiskowo-szkoleniowej Domu Strażaka w postaci krzeseł i stołów. Zakup ten ma na celu poprawę komfortu użytkowania świetlicy przez mieszkańców.
Nowoczesna i wyremontowana świetlica udostępniana jest mieszkańcom Miasta Jordanowa na różnego rodzaju spotkania społeczne i kulturalne, udostępniana jest również na spotkania pracowników Urzędu Miasta z mieszkańcami, przedszkolom, szkołom podstawowym i ponadpodstawowym, różnego rodzaju grupom społecznym, stowarzyszeniom i instytucjom na różnego rodzaju wydarzenia bezpośrednio związane z życiem mieszkańców.


Nasza świetlica jest praktycznie jedyną taką na terenie Miasta i Gminy, w której mogą odbywać się i odbywają tak liczne spotkania.

Zakup wyposażenia świetlicy w postaci krzeseł i stołów jest etapem końcowym czynionych przez OSP Jordanów inwestycji dla poprawy komfortu jej użytkowania przez mieszkańców, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do Państwa o oddanie głosu na nasz projekt i przyczynienia się do całkowitego zakończenia inwestycji, która trwa od 2016 r.

Aby wziąć udział w głosowaniu, trzeba być mieszkańcem Jordanowa i w dniu 9 września mieć ukończone 16 lat. Głosować można na dwa sposoby – on-line na stronie https://konsultacje.jordanow.pl/ lub wypełniając papierową kartę i wrzucając ją do urny w sekretariacie Urzędu Miasta, Miejskim Ośrodku Kultury albo Bibliotece Miejskiej. Głosować mogą również osoby, które mieszkają w Jordanowie, ale nie są w tym mieście zameldowane. Dla tych osób dostępna będzie tylko jedna opcja – złożenie papierowej karty do urny. Musi jej towarzyszyć podpisane przez głosującego oświadczenia o tym, że mieszka on na stałe w Jordanowie.
Każdy może oddać głos tylko raz, wyłącznie na jeden z projektów.

Serdecznie zachęcamy do oddania głosu na nasz projekt!