free wordpress joomla theme templatebon de reductioncode de reductioncode reduccode promo
Slide One Slide One Slide One Slide One Slide One
120-lecie Orkiestry Dętej OSP Jordanów
 
Dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” informujemy, że udało Nam się zrealizować zamierzone cele na 2021 rok. Orkiestra Dęta OSP Jordanów zyskała wsparcie przy zakupie dwóch saksofonów altowych oraz zorganizowała jubileuszowy koncert z okazji 120-lecia swojego istnienia.
 
Dziękujemy wszystkim wspierającym Naszą Orkiestrę w kultywowaniu tradycji i dziedzictwa lokalnego Naszego regionu, a przede wszystkim LGD „Podbabiogórze” za możliwość pozyskania środków z Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowania przez społeczność programu rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020 w ramach projektu grantowego”.
"LGD "Podbabiogórze" - Strona główna" https://m.facebook.com/.../LGD-Podbabiog%C3%B3rze.../...
 

BUDŻET OBYWATELSKI 2020

PROJEKT OSP JORDANÓW

ZAKUP WYPOSAŻENIA ŚWIETLICY WIDOWISKOWO – SZKOLENIOWEJ W DOMU STRAŻAKA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W JORDANOWIE.

plakat kolaż

Szanowni Państwo,
Już dzisiaj rozpoczyna się głosowanie na wybrane zadania w Budżecie Obywatelskim 2020.
Głosowanie potrwa w dniach od 9.09.2019 do 30.09.2019.
Ochotnicza Straż Pożarna w Jordanowie startuje w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego w naszym mieście. W tym roku ze środków Budżetu Obywatelskiego zamierzamy zakupić wyposażenie świetlicy widowiskowo-szkoleniowej Domu Strażaka w postaci krzeseł i stołów. Zakup ten ma na celu poprawę komfortu użytkowania świetlicy przez mieszkańców.
Nowoczesna i wyremontowana świetlica udostępniana jest mieszkańcom Miasta Jordanowa na różnego rodzaju spotkania społeczne i kulturalne, udostępniana jest również na spotkania pracowników Urzędu Miasta z mieszkańcami, przedszkolom, szkołom podstawowym i ponadpodstawowym, różnego rodzaju grupom społecznym, stowarzyszeniom i instytucjom na różnego rodzaju wydarzenia bezpośrednio związane z życiem mieszkańców.

Życzenia Wielkanocne

RODZINNY PIKNIK STRAŻACKI1

zapisy osp