free wordpress joomla theme templatebon de reductioncode de reductioncode reduccode promo
Slide One Slide One Slide One Slide One Slide One

V Turniej Halowy MDP „Jordanów 2011"

Informacja
z IV Turnieju członków MDP „Jordanów 2010”


W dniu 21 marca 2010 r. w sali widowiskowej Ochotniczej Straży Pożarnej
w Jordanowie przeprowadzony został IV Turniej członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych „Jordanów 2010”.
 
Turniej ten przeprowadzono jako rywalizację indywidualną i drużynową,
a wzięło w nim udział 24 zawodników (5 drużyn) w grupie szkoła podstawowa oraz 40 zawodników (8 drużyn) w grupie gimnazjum.
Rywalizacja przeprowadzona została na placu o wymiarach 10 m x 8 m
i polegała na przeniesieniu gaśnicy, rozłączeniu węży, przeniesieniu węża, połączeniu węży, pokonanie slalomem tyczek, znajomości sprzętu po przez jego odłożenie zgodnie z rysunkiem oraz zbudowaniu linii gaśniczej. Oprócz szybkości wykonania zadania ważna była dokładność – za błędny przyznawane były punkty karne. Każdy zawodnik miał prawo do dwóch startów, z których lepszy był brany pod uwagę do klasyfikacji ogólnej, a wyniki czterech najlepszych zawodników z drużyny do kwalifikacji drużynowej.
Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwała komisja sędziowska, której przewodniczył kpt. Mariusz Leśniakiewicz z KP PSP Sucha Beskidzka
 
W kwalifikacji członków MDP uczęszczających do szkoły podstawowej najlepszy okazał się Łukasz Grzelak (MDP Jordanów). Drugie miejsce zajął Artur Guśpiel (MDP Jordanów), a trzecie Bartłomiej Bierówka (MDP Jordanów).
 
W klasyfikacji drużynowej wygrała drużyna MDP Jordanów przed MDP Kuków, MDP Zawoja Centrum, MDP Bystra i MDP Lachowice.
 
W kwalifikacji ogólnej członków MDP uczęszczających do gimnazjum najlepszy okazał się Łukasz Macias (MDP Jordanów) przed Jarosławem Proszkiem (MDP Jordanów) i Mateuszem Gackiem (MDP Jordanów).
 
W klasyfikacji drużynowej wygrała drużyna MDP Jordanów przed MDP Kuków, MDP Sidzina, MDP Bystra, MDP Sucha Beskidzka Miasto, MDP, MDP Zawoja Centrum, MDP Lachowice i MDP Kojszówka.
 
Zawodnicy dostali na pamiątkę udziału w zawodach pacynkę strażaka, czapeczki, smycze, długopisy, ołówki, koszulki oraz dyplomy. Zawodnicy, którzy zajęli I, II i III miejsca pamiątkowe medale, a drużyny puchary.
 
Organizatorem turnieju byli:
Ochotnicza Straż Pożarna w Jordanowie
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Suchej Beskidzkiej
Komenda Powiatowa PSP w Suchej Beskidzkiej
 
 
 
Swoją obecnością turniej zaszczycili:
Dh Andrzej Pająk – Starosta Suski, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Suchej Beskidzkiej
Dh Józef Bednarz – Członek Prezydium Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP woj. małopolskiego
Bryg. Bogusław Patera – Komendant Powiatowy PSP w Suchej Beskidzkiej
Pan Stanisław Czernik – V-ce Przewodniczący Rady Powiatu Suskiego,
Pan Zbigniew Kolecki – Burmistrz Miasta Jordanowa,
Pani Czesława Madoń – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jordanowie, Radna Powiatu Suskiego
 
Turniej wspomogli fundując nagrody
Pan Poseł Stanisław Rydzom – pacynki - strażak
„Gabi” Świat BHP Łańcut o/Kraków – czapeczki
Sthil Polska – czapeczki
Valvex Jordanów – koszulki, smycze, ołówki, długopisy
Kadimex – smycze, długopisy
Reflex-Zenkner – maskotka słonia strażaka
„Delikatesy Rapacz” Raba Wyżna – Sklep w Jordanowie – napoje
 
  V Turniej Halowy MDP „Jordanów 2011"
________________________________________
 
Regulamin turnieju
Informacja
z V Turnieju Halowego MDP „Jordanów 2011”
W dniu 20 lutego 2011 r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja
w Jordanowie przeprowadzony został V Turniej Halowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych „Jordanów 2011” nad którym honorowy patronat objął gen. bryg. Wiesław Leśniakiewicz Komendant Główny PSP.
 Turniej ten przeprowadzono jako rywalizację indywidualną i drużynową,
a wzięło w nim udział 29 zawodników (5 drużyn) w grupie szkoła podstawowa, 22 zawodniczki (4 drużyny) w grupie gimnazjum dziewczęta oraz 60 zawodników (13 drużyn) w grupie gimnazjum chłopcy. Łącznie startowało 111 zawodników i 22 drużyny
Rywalizacja przeprowadzona została na placu o wymiarach 10 m x 8 m.
Polegała na wykonaniu takich zadań jak: przeniesieniu gaśnicy, rozłączeniu węży, przeniesieniu węża, połączeniu węży, pokonanie slalomem tyczek, znajomości sprzętu po przez jego odłożenie zgodnie z rysunkiem oraz zbudowaniu linii gaśniczej. Zadania te wykonywane są również podczas zawodów przeprowadzanych wg regulaminu CTIF. Oprócz szybkości wykonania zadania ważna była dokładność – za błędny przyznawane były punkty karne. Każdy zawodnik miał prawo do dwóch startów, z których lepszy był brany pod uwagę do klasyfikacji ogólnej, a wyniki czterech najlepszych zawodników z drużyny do kwalifikacji drużynowej.
Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwała komisja sędziowska, której przewodniczył kpt. Mariusz Leśniakiewicz z KP PSP Sucha Beskidzka
 W kwalifikacji członków MDP uczęszczających do szkoły podstawowej najlepszy okazał się Żurek Marcin (MDP Kuków). Drugie miejsce zajął Sobinek Damian (MDP Bystra), a trzecie Mikołajczyk Grzegorz (MDP Lachowice).
W klasyfikacji drużynowej wygrała drużyna MDP Kuków przed MDP Bystra, MDP Lachowice, MDP Jordanów i MDP Skawica Sucha Góra.
 
W kwalifikacji członków MDP dziewcząt uczęszczających do gimnazjum najlepsza okazała się Dominika Broniszewska, drugie miejsce zajęła Magdalena Kogut, a trzecie Klaudia Kościółek (wszystkie MDP Ptaszkowa).
W klasyfikacji drużynowej wygrała drużyna MDP Ptaszkowa przed MDP Osielec, MDP Bystra oraz MDP Lachowice.
W kwalifikacji ogólnej członków MDP uczęszczających do gimnazjum najlepszy okazał się  Mateusz Gacek (MDP Jordanów II) przed Maciejem Michalikiem (MDP Ptaszkowa) i Mariuszem Kramarz (MDP Jordanów II).
W klasyfikacji drużynowej wygrała drużyna MDP Jordanów II przed MDP Ptaszkowa, MDP Kuków, MDP Lachowice, MDP Bystra, MDP Grzechynia, MDP Kobylanka, MDP Osielec, MDP Zasań, MDP Jordanów I, MDP Witanowice i MDP Skawica Sucha Góra.
Zawodnicy dostali na pamiątkę udziału w zawodach maskotki strażackie, torby podróżne, koszulki, czapeczki, smycze, długopisy, oraz dyplomy. Zawodnicy, którzy zajęli I, II i III miejsca pamiątkowe medale, a drużyny puchary.
Organizatorem turnieju byli:
Ochotnicza Straż Pożarna w Jordanowie
przy współpracy
Starostwa Suskiego
Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Suchej Beskidzkiej
Komendy Powiatowej PSP w Suchej Beskidzkiej
Urzędu Miasta Jordanowa
Swoją obecnością turniej zaszczycili:
mł. bryg. Piotr Kalinowski – przedstawiciel Komendanta Głównego PSP
st. bryg. Marek Jasiński – doradca Komendanta Głównego PSP
st. bryg. Józef Galica – Zastępca Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP
dh Andrzej Pająk – Starosta Suski, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Suchej Beskidzkiej
st. bryg. Bogusław Patera – Komendant Powiatowy PSP w Suchej Beskidzkiej
Stanisław Czernik – Radny Rady Powiatu Suskiego,
Czesława Madoń – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jordanowie, Radna Powiatu Suskiego,
Zbigniew Kolecki – Burmistrz Miasta Jordanowa,
dh Antoni Bienias – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP
w Nowym Sączu
Kazimierz Rusin – V-ce Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jordanowie
Rafał Rapacz – Dyrektor Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie
 
Turniej wspomogli fundując nagrody
Bank Spółdzielczy w Jordanowie – maskotki strażackie
PS „Zbigniew Szczęśniak” Bielsko Biała – torby, koszulki, długopisy, smycze
„Gabi” Świat BHP Łańcut o/Kraków – torby podróżne
Sthil Polska – czapeczki
„Valvex” SA Jordanów – koszulki
„Reflex-Zenkner” w Nowym Sączu – koszulki
„Kadimex” Warszawa – smycze, długopisy

 

Wyniki drużynowe - grupa szkoły podstawowe

                     
                 

Klasyfikacja końcowa drużynowa - grupa SP

 

Jednostka

Nr start.

Zawodnik

Start I

Start II

Wynik

Odrzucony

Suma

 

Lp

Jednostka

Wynik

Odrzuc

V wyn

 

16

Sobinek Damian

27,58

35,31

27,58

35,31

124,23

 

1

MDP Kuków

120,07

140,60

34,19

 

21

Kulka Grzegorz

29,08

29,96

29,08

29,96

   

2

MDP Bystra

124,23

137,01

45,64

MDP Bystra

1

Maciaszek Łukasz

30,20

31,38

30,20

31,38

137,01

 

3

MDP Lachowice

124,98

138,13

40,92

 

11

Leja Bartłomiej

37,37

40,36

37,37

40,36

   

4

MDP Jordanów

133,80

209,27

41,13

 

6

Kulka Mariusz

45,74

45,64

45,64

45,74

   

5

MDP Skawica Sucha G.

145,86

156,18

54,24

 

17

Mikołajczyk Grzegorz

31,40

29,04

29,04

31,40

124,98

           
 

12

Urbanek Adam

31,75

35,69

31,75

35,69

             

MDP Lachowice

22

Skwarek Robert

34,59

31,97

31,97

34,59

138,13

           
 

7

Dudziak Patryk

36,45

32,22

32,22

36,45

             
 

2

Marczak Jakub

49,39

40,92

40,92

49,39

             
 

18

Wójtowicz Kamil

31,53

29,39

29,39

31,53

133,80

           
 

13

Guśpiel Krystian

32,86

30,69

30,69

32,86

             

MDP Jordanów

23

Ryan Daniel

36,38

100,00

36,38

100,00

209,27

           
 

3

Medes Łukasz

44,88

37,34

37,34

44,88

             
 

8

Pyrtek Piotr

53,51

41,13

41,13

53,51

             
 

24

Konior Szymon

36,31

33,47

33,47

36,31

145,86

           
 

4

Szafraniec Marcin

37,11

34,08

34,08

37,11

             

MDP Skawica Sucha G.

9

Marek Daniel

39,39

37,23

37,23

39,39

156,18

           
 

19

Kaczmarczyk Patryk

41,08

43,37

41,08

43,37

             
 

14

Dereń Marcin

61,80

54,24

54,24

61,80

             
 

15

Żurek Marcin

34,39

25,63

25,63

34,39

120,07

           
 

10

Młyński Jakub

29,94

32,14

29,94

32,14

             

MDP Kuków

5

Pasierbek Patryk

30,50

33,34

30,50

33,34

140,60

           
 

25

Palichleb Piotr

34,00

40,73

34,00

40,73

             
 

20

Bargiel Adam

34,19

34,71

34,19

34,71

             
                           
                           
                           
                           

Wyniki drużynowe - grupa gimnazjum dziewczęta

                     
                 

Klasyfikacja końcowa drużynowa - grupa Gdz

 

Jednostka

Nr start.

Zawodnik

Start I

Start II

Wynik

Odrzucony

Suma

 

Lp

Jednostka

Wynik

Odrzuc

V wyn

 

9

Barcik Gabriela

31,82

31,99

31,82

31,99

129,36

 

1

MDP Ptaszkowa

108,29

116,57

28,87

 

13

Wronka Ewa

35,89

31,96

31,96

35,89

   

2

MDP Osielec

129,36

145,14

46,43

MDP Osielec

17

Prędka Dagmara

35,08

32,31

32,31

35,08

145,14

 

3

MDP Bystra

136,40

168,70

54,54

 

1

Chorąży Magdalena

42,18

33,27

33,27

42,18

   

4

MDP Lachowice

138,79

150,10

38,26

 

5

Wronka Dorota

48,96

46,43

46,43

48,96

             
 

14

Migas Angelika

39,53

31,27

31,27

39,53

136,40

           
 

18

Folwarska Anna

33,20

45,17

33,20

45,17

             

MDP Bystra

2

Bruzda Barbara

35,07

36,49

35,07

36,49

168,70

           
 

10

Maciaszek Justyna

36,86

47,51

36,86

47,51

             
 

6

Radoń Katarzyna

54,54

55,46

54,54

55,46

             
 

11

Jamróz Patrycja

32,19

32,36

32,19

32,36

138,79

           
 

19

Kubiniec Karolina

42,58

34,89

34,89

42,58

             

MDP Lachowice

3

Matusik Zuzanna

37,32

35,66

35,66

37,32

150,10

           
 

7

Sołtysik Gabriela

37,84

36,05

36,05

37,84

             
 

15

Ślusarczyk Anna

38,26

42,32

38,26

42,32

             
 

4

Broniszewska Dominika

23,97

23,52

23,52

23,97

108,29

           
 

20

Kogut Magdalena

34,55

28,04

28,04

34,55

             

MDP Ptaszkowa

8

Kościółek Klaudia

29,42

28,28

28,28

29,42

116,57

           
 

16

Rola Wiktoria

28,45

28,63

28,45

28,63

             
 

12

Klimek Natalia

28,87

31,31

28,87

31,31

             
                           
                           
                           
                           
                           

Wyniki drużynowe - grupa gimnazjum chłopcy

                     
                 

Klasyfikacja końcowa drużynowa - grupa Gch

 

Jednostka

Nr start.

Zawodnik

Start I

Start II

Wynik

Odrzucony

Suma

 

Lp

Jednostka

Wynik

Odrzuc

V wyn

 

31

Bogacz Kamil

30,88

25,38

25,38

30,88

111,80

 

1

MDP Jordanów II

100,69

130,03

33,48

 

44

Urbański Wojciech

30,07

27,45

27,45

30,07

   

2

MDP Ptaszkowa

103,05

111,78

30,59

MDP Grzechynia

70

Bogacz Daniel

27,69

30,42

27,69

30,42

123,33

 

3

MDP Kuków

105,52

120,08

29,78

 

57

Myszor Adam

31,28

31,96

31,28

31,96

   

4

MDP Lachowice

107,75

115,69

30,65

 

83

Nitoń Marcin

100,00

100,00

100,00

100,00

   

5

MDP Bystra

109,96

116,20

34,46

 

84

Grzelak Łukasz

25,67

24,29

24,29

25,67

123,24

 

6

MDP Grzechynia

111,80

123,33

100,00

 

58

Guśpiel Artur

31,29

32,71

31,29

32,71

   

7

MDP Kobylanka

118,44

129,54

35,83

MDP Jordanów I

45

Suder Zachariasz

37,61

33,47

33,47

37,61

130,79

 

8

MDP Osielec

121,04

129,32

33,26

 

32

Sitarz Daniel

34,80

34,19

34,19

34,80

   

9

MDP Zasań

122,46

137,04

32,06

 

71

Bierówka Bartłomiej

34,52

38,03

34,52

38,03

   

10

MDP Jordanów I

123,24

130,79

34,52

 

72

Młyński Mateusz

33,93

24,83

24,83

33,93

105,52

 

11

MDP Witanowice

123,36

135,95

35,46

 

59

Żywczak Mateusz

26,44

26,54

26,44

26,54

   

12

MDP Skawica Sucha G.

132,60

151,19

37,76

MDP Kuków

33

Joneczek Mariusz

26,52

31,08

26,52

31,08

120,08

 

13

MDP Sucha B. Miasto

400,00

400,00

100,00

 

46

Żurek Daniel

28,53

27,73

27,73

28,53

   

14

       
 

85

Klaczek Mateusz

34,93

29,78

29,78

34,93

             
 

34

Elżbieciak Mateusz

25,47

25,55

25,47

25,55

107,75

           
 

73

Bargiel Damian

26,11

26,03

26,03

26,11

             

MDP Lachowice

86

Urbanek Paweł

29,78

27,25

27,25

29,78

115,69

           
 

60

Bogdanik Grzegorz

29,00

34,25

29,00

34,25

             
 

47

Trzpiot Mateusz

32,75

30,65

30,65

32,75

             
 

74

Marek Piotr

30,77

31,56

30,77

31,56

132,60

           
 

35

Wojtyczka Michał

34,64

31,96

31,96

34,64

             

MDP Skawica Sucha G.

87

Pacyga Damian

33,75

35,84

33,75

35,84

151,19

           
 

48

Szafraniec Paweł

36,12

49,15

36,12

49,15

             
 

61

Bartyzel Bartłomiej

38,22

37,76

37,76

38,22

             
 

62

Kozik Adrian

29,64

30,91

29,64

30,91

123,36

           
 

49

Jończyk Marcin

29,80

31,06

29,80

31,06

             

MDP Witanowice

36

Brożek Kamil

34,67

30,82

30,82

34,67

135,95

           
 

75

Janus Maciej

39,31

33,10

33,10

39,31

             
 

88

Wróbel Daniel

45,91

35,46

35,46

45,91

             
 

89

Maciaszek Sebastian

26,26

26,38

26,26

26,38

109,96

           
 

37

Rabski Krzysztof

27,24

27,64

27,24

27,64

             

MDP Bystra

63

Kulka Dariusz

32,72

27,99

27,99

32,72

116,20

           
 

76

Rabski Andrzej

29,46

28,47

28,47

29,46

             
 

50

Matyasik Krzysztof

35,83

34,46

34,46

35,83

             
 

38

Kluska Grzegorz

26,64

25,64

25,64

26,64

118,44

           
 

64

Sikora Michał

31,97

27,92

27,92

31,97

             

MDP Kobylanka

90

Trawiński Adrian

30,54

33,43

30,54

33,43

129,54

           
 

77

Przybycień Kamil

34,34

37,50

34,34

37,50

             
 

51

Przybyłowicz Hubert

35,83

37,22

35,83

37,22

             
 

91

Bednarz Marek

33,25

29,06

29,06

33,25

122,46

           
 

39

Jasek Maciej

31,80

30,35

30,35

31,80

             

MDP Zasań

52

Mochel Mateusz

33,37

31,21

31,21

33,37

137,04

           
 

78

Jasek Marcin

31,84

38,62

31,84

38,62

             
 

65

Ślusarczyk Łukasz

32,06

32,14

32,06

32,14

             
 

79

Barcik Sławomir

32,18

28,18

28,18

32,18

121,04

           
 

92

Kubiński Sebastian

31,05

29,94

29,94

31,05

             

MDP Osielec

53

Zaręba Artur

31,29

34,28

31,29

34,28

129,32

           
 

66

Rusin Marcin

31,81

31,63

31,63

31,81

             
 

40

Bachul Krzysztof

44,15

33,26

33,26

44,15

             
 

67

Michalik Maciej

24,90

23,29

23,29

24,90

103,05

           
 

41

Rysiewicz Konrad

29,09

24,93

24,93

29,09

             

MDP Ptaszkowa

80

Martuszewski Konrad

28,86

26,07

26,07

28,86

111,78

           
 

93

Skrzypiec Jarosław

28,93

28,76

28,76

28,93

             
 

54

Michalik Kamil

31,96

30,59

30,59

31,96

             
 

42

Rzepka Artur

100,00

100,00

100,00

100,00

400,00

           
 

55

Chmiel Wojciech

100,00

100,00

100,00

100,00

             

MDP Sucha B. Miasto

68

Ryt Paweł

100,00

100,00

100,00

100,00

400,00

           
 

81

Głuszek Przemysław

100,00

100,00

100,00

100,00

             
 

94

Gawlas Hubert

100,00

100,00

100,00

100,00

             
 

82

Gacek Mateusz

22,51

28,27

22,51

28,27

100,69

           
 

69

Kramarz Mariusz

27,03

23,71

23,71

27,03

             

MDP Jordanów II

95

Macias Łukasz

41,87

23,73

23,73

41,87

130,03

           
 

43

Medes Patryk

32,86

30,74

30,74

32,86

             
 

56

Maciążka Maciej

33,91

33,48

33,48

33,91

             

Wykaz zawodników V Turnieju Halowego MDP "JORDANÓW 2011"

     

I start

II start

     

Nr start

Nazwisko i imię zawodnika

Jednostka 

Grupa

Czas

Punkty karne

Wynik łączny

Czas

Punkty karne

Wynik łączny

Wynik zaliczony

Wynik gorszy

Miejsce

15

Żurek Marcin

MDP Kuków

SP

24,39

10

34,39

25,63

0

25,63

25,63

34,39

1

16

Sobinek Damian

MDP Bystra

SP

27,58

0

27,58

30,31

5

35,31

27,58

35,31

2

17

Mikołajczyk Grzegorz

MDP Lachowice

SP

31,40

0

31,40

29,04

0

29,04

29,04

31,40

3

21

Kulka Grzegorz

MDP Bystra

SP

29,08

0

29,08

29,96

0

29,96

29,08

29,96

4

18

Wójtowicz Kamil

MDP Jordanów

SP

31,53

0

31,53

29,39

0

29,39

29,39

31,53

5

10

Młyński Jakub

MDP Kuków

SP

29,94

0

29,94

32,14

0

32,14

29,94

32,14

6

26

Sikora Maciej

MDP Kobylanka

SP

35,30

11

46,30

30,19

0

30,19

30,19

46,30

7

1

Maciaszek Łukasz

MDP Bystra

SP

30,20

0

30,20

26,38

5

31,38

30,20

31,38

8

5

Pasierbek Patryk

MDP Kuków

SP

30,50

0

30,50

30,34

3

33,34

30,50

33,34

9

13

Guśpiel Krystian

MDP Jordanów

SP

32,86

0

32,86

30,69

0

30,69

30,69

32,86

10

27

Rurka Tomasz

MDP Kobylanka

SP

35,29

0

35,29

31,70

0

31,70

31,70

35,29

11

12

Urbanek Adam

MDP Lachowice

SP

31,75

0

31,75

32,69

3

35,69

31,75

35,69

12

22

Skwarek Robert

MDP Lachowice

SP

34,59

0

34,59

31,97

0

31,97

31,97

34,59

13

7

Dudziak Patryk

MDP Lachowice

SP

36,45

0

36,45

32,22

0

32,22

32,22

36,45

14

24

Konior Szymon

MDP Skawica Sucha G.

SP

36,31

0

36,31

33,47

0

33,47

33,47

36,31

15

25

Palichleb Piotr

MDP Kuków

SP

34,00

0

34,00

35,73

5

40,73

34,00

40,73

16

4

Szafraniec Marcin

MDP Skawica Sucha G.

SP

37,11

0

37,11

31,08

3

34,08

34,08

37,11

17

20

Bargiel Adam

MDP Kuków

SP

29,19

5

34,19

29,71

5

34,71

34,19

34,71

18

23

Ryan Daniel

MDP Jordanów

SP

36,38

0

36,38

0,00

100

100,00

36,38

100,00

19

9

Marek Daniel

MDP Skawica Sucha G.

SP

39,39

0

39,39

37,23

0

37,23

37,23

39,39

20

3

Medes Łukasz

MDP Jordanów

SP

34,88

10

44,88

26,34

11

37,34

37,34

44,88

21

11

Leja Bartłomiej

MDP Bystra

SP

37,37

0

37,37

40,36

0

40,36

37,37

40,36

22

2

Marcak Jakub

MDP Lachowice

SP

49,39

0

49,39

35,92

5

40,92

40,92

49,39

23

19

Kaczmarczyk Patryk

MDP Skawica Sucha G.

SP

41,08

0

41,08

43,37

0

43,37

41,08

43,37

24

8

Pyrtek Piotr

MDP Jordanów

SP

50,51

3

53,51

41,13

0

41,13

41,13

53,51

25

28

Gałka Tobiasz

MDP Jordanów II

SP

39,76

3

42,76

38,34

10

48,34

42,76

48,34

26

6

Kulka Mariusz

MDP Bystra

SP

37,74

8

45,74

30,64

15

45,64

45,64

45,74

27

29

Jakubik Krystian

MDP Jordanów II

SP

45,38

10

55,38

37,51

13

50,51

50,51

55,38

28

14

Dereń Marcin

MDP Skawica Sucha G.

SP

53,80

8

61,80

54,24

0

54,24

54,24

61,80

29

                         
                         
                         

Wykaz zawodników V Turnieju Halowego MDP "JORDANÓW 2011"

       

I start

II start

     

Nr start

Nazwisko i imię zawodnika

Jednostka 

Grupa

Czas

Punkty karne

Wynik łączny

Czas

Punkty karne

Wynik łączny

Wynik zaliczony

Wynik gorszy

Miejsce

4

Broniszewska Dominika

MDP Ptaszkowa

Gdz

23,97

0

23,97

23,52

0

23,52

23,52

23,97

1

20

Kogut Magdalena

MDP Ptaszkowa

Gdz

29,55

5

34,55

28,04

0

28,04

28,04

34,55

2

8

Kościólek Klaudia

MDP Ptaszkowa

Gdz

29,42

0

29,42

28,28

0

28,28

28,28

29,42

3

16

Rola Wiktoria

MDP Ptaszkowa

Gdz

28,45

0

28,45

28,63

0

28,63

28,45

28,63

4

12

Klimek Natalia

MDP Ptaszkowa

Gdz

28,87

0

28,87

31,31

0

31,31

28,87

31,31

5

22

Kudłaty Paulina

MDP Kobylanka

Gdz

33,30

0

33,30

30,19

0

30,19

30,19

33,30

6

14

Migas Angelika

MDP Bystra

Gdz

34,53

5

39,53

31,27

0

31,27

31,27

39,53

7

9

Barcik Gabriela

MDP Osielec

Gdz

28,82

3

31,82

31,99

0

31,99

31,82

31,99

8

13

Wronka Ewa

MDP Osielec

Gdz

35,89

0

35,89

31,96

0

31,96

31,96

35,89

9

11

Jamróz Patrycja

MDP Lachowice

Gdz

32,19

0

32,19

32,36

0

32,36

32,19

32,36

10

17

Prędka Dagmara

MDP Osielec

Gdz

35,08

0

35,08

32,31

0

32,31

32,31

35,08

11

21

Rurka Monika

MDP Kobylanka

Gdz

32,61

0

32,61

30,98

3

33,98

32,61

33,98

12

18

Folwarska Anna

MDP Bystra

Gdz

30,20

3

33,20

35,17

10

45,17

33,20

45,17

13

1

Chorąży Magdalena

MDP Osielec

Gdz

37,18

5

42,18

33,27

0

33,27

33,27

42,18

14

19

Kubiniec Karolina

MDP Lachowice

Gdz

39,58

3

42,58

34,89

0

34,89

34,89

42,58

15

2

Bruzda Barbara

MDP Bystra

Gdz

35,07

0

35,07

31,49

5

36,49

35,07

36,49

16

3

Matusik Zuzanna

MDP Lachowice

Gdz

31,32

6

37,32

26,66

9

35,66

35,66

37,32

17

7

Sołtysik Gabriela

MDP Lachowice

Gdz

28,84

9

37,84

30,05

6

36,05

36,05

37,84

18

10

Maciaszek Justyna

MDP Bystra

Gdz

31,86

5

36,86

42,51

5

47,51

36,86

47,51

19

15

Ślusarczyk Anna

MDP Lachowice

Gdz

29,26

9

38,26

29,32

13

42,32

38,26

42,32

20

5

Wronka Dorota

MDP Osielec

Gdz

43,96

5

48,96

46,43

0

46,43

46,43

48,96

21

6

Radoń Katarzyna

MDP Bystra

Gdz

44,54

10

54,54

45,46

10

55,46

54,54

55,46

22

                         
                         
                         
                         
                         
                         

Wykaz zawodników V Turnieju Halowego MDP "JORDANÓW 2011"

       

I start

II start

     

Nr start

Nazwisko i imię zawodnika

Jednostka 

Grupa

Czas

Punkty karne

Wynik łączny

Czas

Punkty karne

Wynik łączny

Wynik zaliczony

Wynik gorszy

Miejsce

82

Gacek Mateusz

MDP Jordanów II

Gch

22,51

0

22,51

23,27

5

28,27

22,51

28,27

1

67

Michalik Maciej

MDP Ptaszkowa

Gch

24,90

0

24,90

23,29

0

23,29

23,29

24,90

2

69

Kramarz Mariusz

MDP Jordanów II

Gch

27,03

0

27,03

23,71

0

23,71

23,71

27,03

3

95

Macias Łukasz

MDP Jordanów II

Gch

25,87

16

41,87

23,73

0

23,73

23,73

41,87

4

84

Grzelak Łukasz

MDP Jordanów I

Gch

25,67

0

25,67

24,29

0

24,29

24,29

25,67

5

72

Młyński Mateusz

MDP Kuków

Gch

25,93

8

33,93

24,84

0

24,84

24,84

33,93

6

41

Rysiewicz Konrad

MDP Ptaszkowa

Gch

24,09

5

29,09

24,93

0

24,93

24,93

29,09

7

31

Bogacz Kamil

MDP Grzechynia

Gch

30,88

0

30,88

20,38

5

25,38

25,38

30,88

8

34

Elżbieciak Mateusz

MDP Lachowice

Gch

25,47

0

25,47

25,55

0

25,55

25,47

25,55

9

38

Kluska Grzegorz

MDP Kobylanka

Gch

26,64

0

26,64

25,64

0

25,64

25,64

26,64

10

73

Bargiel Damian

MDP Lachowice

Gch

26,11

0

26,11

26,03

0

26,03

26,03

26,11

11

80

Martuszewski Konrad

MDP Ptaszkowa

Gch

28,86

0

28,86

26,07

0

26,07

26,07

28,86

12

89

Maciaszek Sebastian

MDP Bystra

Gch

26,26

0

26,26

26,38

0

26,38

26,26

26,38

13

59

Żywczak Mateusz

MDP Kuków

Gch

26,44

0

26,44

26,54

0

26,54

26,44

26,54

14

33

Joneczek Mariusz

MDP Kuków

Gch

23,52

3

26,52

25,08

6

31,08

26,52

31,08

15

37

Rabski Krzysztof

MDP Bystra

Gch

27,24

0

27,24

27,64

0

27,64

27,24

27,64

16

86

Urbanek Paweł

MDP Lachowice

Gch

29,78

0

29,78

27,25

0

27,25

27,25

29,78

17

44

Urbański Wojciech

MDP Grzechynia

Gch

30,07

0

30,07

27,45

0

27,45

27,45

30,07

18

70

Bogacz Daniel

MDP Grzechynia

Gch

27,69

0

27,69

30,42

0

30,42

27,69

30,42

19

46

Żurek Daniel

MDP Kuków

Gch

25,53

3

28,53

24,73

3

27,73

27,73

28,53

20

64

Sikora Michał

MDP Kobylanka

Gch

31,97

0

31,97

27,92

0

27,92

27,92

31,97

21

63

Kulka Dariusz

MDP Bystra

Gch

32,72

0

32,72

27,99

0

27,99

27,99

32,72

22

79

Barcik Sławomir

MDP Osielec

Gch

32,18

0

32,18

28,18

0

28,18

28,18

32,18

23

76

Rabski Andrzej

MDP Bystra

Gch

29,46

0

29,46

28,47

0

28,47

28,47

29,46

24

93

Skrzypiec Jarosław

MDP Ptaszkowa

Gch